Programy antywirusowe drukuj

Eset Smart SecurityOferujemy to co najlepsze!

Programy firmy Eset, której jesteśmy autoryzowanym partnerem, to najlepszy wybór ochrony komputera w domu i firmie. Dzięki zaawansowanym technologiom, proaktywnym wykrywaniom zagrożeń możesz być pewien, że Twój komputer jest bezpieczny.

Dla domu proponujemy zakup programu ESET NOD32 Antivirus. Bardziej zaawansowanym użytkowników oraz klientom biznesowym proponujemy pełną ochronę w postaci programu ESET Smart Security (Antywirus, Antyspyware, Firewall, Antyspam).

 

 

Dlaczego Eset?

  • Najpopularniejszy antywirus w PolsceNajnowsze rozwiązania technologiczne
    Wzrost liczby zagrożeń wymusza ciągłą pracę nad poprawą skuteczności narzędzi do walki ze złośliwym oprogramowaniem. Odkryj, czym jest ThreatSense i jak rozwiązania ESET chronią Ciebie zarówno on- jak i off-line.
  • Proaktywne wykrywanie zagrożeń
    Polegaj na rozwiązaniu, które stale chroni Cię przed pojawiającymi się zagrożeniami. Technologia ThreatSense.Net® dostarcza specjalistom z Laboratorium Antywirusowego ESET dokładnych obraz globalnych zagrożeń. Nasi eksperci analizują wszystkie zagrożenia i schematy ataków, aby na bieżąco aktualizować rozwiązania ESET.
  • Nagrody i certyfikaty
    ESET to bezpieczeństwo potwierdzone licznymi nagrodami. Zarówno ESET Smart Security jak i ESET NOD32 Antivirus zdobyły liczne wyrazy uznania za skuteczną, kompleksową ochronę użytkowników domowych.

 

NOD32
ESET NOD32 Antivirus

Eset Smart Security
ESET Smart Security
Technologia ThreatSense® + +
Antivirus + +
Antispyware
+ +
Codziennie aktualizacje
+ +
Ochrona podczas surfowania w sieci
+ +
Ochrona podczas korzystania z e-banków
+ +
Antispam (Ochrona poczty przed spamem)
- +
Firewall (Zapora osobista) - +
Cena: od 129,15 zł brutto
od 170,97 zł brutto