Prowadzenie stron internetowych, aktualizowanie stron www, prowadzenie Facebooka

Powierz opiekę nad stroną internetową profesjonalistom

Posiadanie strony internetowej (oraz profilu na Facebooku) to połowa sukcesu. Pamiętaj, że warto też zadbać o aktualność i atrakcyjność treści. To dzięki nim odwiedzający może być na bieżąco z ofertą, promocjami, Twoimi realizacjami i sukcesami. Wiele firm nie ma czasu na systematyczne aktualizacje. Dlatego proponujemy profesjonalną obsługę w tym zakresie. Możemy zagwarantować wysoki poziom świadczonych usług oraz terminowe wykonywanie prac!

 

Aktualizacja na zlecenie
Jeżeli nie planujesz stałych aktualizacji, albo chcesz nas sprawdzić, najbardziej dogodną formą jest aktualizacja na zlecenie. Płacisz tylko za zrealizowanie zadania (za przepracowany czas). Możesz nam zlecić zmiany na stronie www, sklepie internetowym czy Facebooku (dodanie postów i prowadzenie fanpage). Jedyne co musisz nam dostarczyć to wykaz zadań z odpowiednimi materiałami.  
Stała obsługa (standard)
Przy stałym pakiecie możemy Ci zaproponować cykliczne prowadzenie stron internetowych, e-sklepów oraz fanpage na Facebooku. Oprócz niższej ceny, ze względu na stałą współpracę, możemy ustalić harmonogram prac na cały rok. Dzięki temu nie zapomnimy o promocjach tematycznych, czy życzeniach świątecznych ;). Na koniec miesiąca otrzymasz raport z przeprowadzonych prac.  
Stała obsługa (plus)
Pakiet najwyższy zawiera znacznie większą liczbę godzin w porównaniu z wersją standard. Dzięki temu nasi copywriterzy przygotuję nawet za Ciebie treści, które będziesz musiał tylko zaakceptować przed publikacją. Jeżeli będziesz chciał - nasz dział programistów może wprowadzać dodatkowe zmiany tak żeby Twoja strona internetowa ładowała się jeszcze szybciej oraz żeby wyszukiwarka Google lepiej indeksowała Twoje domeny!  
Zaawansowane zmiany
W kotonski.pl możemy realizować bardziej zaawansowane prace. Programiści na obecnych stronach mogę spróbować wdrożyć nowe działy, funkcje czy moduły - nawet jeżeli Twoja strona jest napisana w innym / starszym systemie. Dodatkowo na obecnych stronach możemy wdrożyć wersje responsywne.

 


 

 


 

Prowadzenie stron internetowych, prowadzenie Facebooka dla Klientów z miast:  Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Bytom, Sosnowiec, Katowice, Częstochowa, Tychy, Mikołów, Żory, Dąbrowa Górnicza, Świętochłowice, Opole, Warszawa.