Tworzenie stron internetowych

Nie ma Cię w Internecie - nie ma Cię w ogóle!

To hasło coraz częściej przekłada się na działania firm. Strona internetowa to podstawa! Obecnie niemal każde przedsiębiorstwo - od mikro firm do dużych spółek - powinno być widoczne w Internecie. Dzięki takiej formie kontaktu oferta firmy jest dostępna całodobowo.

Projektowanie stron www to nasza specjalność. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy wdrożyć witrynę, która będzie spełniała oczekiwania Twoje oraz Twoich odbiorców. Przygotowaliśmy odpowiednie pakiety, które można modyfikować i odpowiednio modelować. Jeżeli chcesz uruchomić blog, forum, czy portal - napisz do nas, dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb!

 

PRZYKŁADOWE PAKIETY landing page wizytówka mini CMS CMS
profesjonalna szata graficzna
ilość podstron 0 5 5 5+
panel CMS (do samodzielnej aktualizacji)
rozbudowana oferta
aktualności
formularz kontaktowy
mapa dojazdu
newsletter
wersja responsywna
domena i serwer na 1 rok gratis
skrzynka firmowa (np. biuro@twojafirma.pl)
certyfikat SSL
strona dostosowana pod RODO

 

Strona RWD (responsywna)
Nasze strony są dostosowane pod telefony i tablety. To bardzo ważny dodatek, ponieważ liczba osób korzystających z urządzeń mobilnych jest coraz większa. Zamawiając u nas stronę www, wersję responsywną otrzymujesz w pakiecie!

 

Prowadzenie stron internetowych

  • Strony internetowe mogą być statyczne - czyli mogą posiadać stałą ofertę i dane kontaktowe. Jeżeli zajdzie potrzeba modyfikacji, można zaktualizować zawartość strony - jednak do tej operacji jest wymagana znajomość kodowania. Taki wariant jest zalecany dla e-wiztyówki i stron typu landing page.
  • Jeżeli jednak Twoja strona ma być częściej aktualizowana, proponujemy wybranie pakietu z panelem CMS. Jest to program, w którym samemu bez znajomości języka programowania wprowadzisz odpowiednie zmiany. Dodanie aktualności, nowej oferty, czy galerii naprawdę nie jest trudne. Po naszym szkoleniu, podstawowe zmiany zrealizujesz samodzielnie. Wystarczy tylko komputer z dostępem do Internetu. Do obsługi strony proponujemy nasz autorski produkt kotonski.cms. Możemy również zaproponować wdrożenie strony na systemie WordPress czy Joomla!
  • Oferujemy również dodatkowy produkt abonamentowy. Możesz zlecić nam stałe prowadzenie stron internetowych oraz social media. Nie musisz się martwić o CMS, treści i grafiki. Wszystko możemy przygotować za Ciebie. Więcej...


 


 

Warto wiedzieć

  • Dla wszystkich klientów domena i serwer na pierwszy rok - gratis!
  • Dodatkowo do każdej strony zalecamy zakup certyfikatu SSL (zielona kłódka), która szyfruje połączenie dzięki protokołowi https.
  • Wdrażamy odpowiednie klauzule i polityki prywatności, dzięki czemu są zgodne z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (tzw. RODO).
  • Kod strony jest optymalizowany pod wyszukiwarki. Dodatkowo witryny są zgłaszane do Google Search Console. Każda strona może posiadać darmowe statystyki odwiedzin (Google Analytics).
  • Dlaczego warto mieć stronę internetową? Według nas to jedna z najtańszych form reklamy, która jest dostępna 24 godziny na dobę. Po stworzeniu strony www, koszty utrzymania są niskie. Całość zaprezentowana w profesjonalnej i przejrzystej szacie graficznej. Internet to nie gazeta - tutaj nie dopłacasz za nakład lub kolor ;).
  • Jak wygląda zamówienie strony internetowej? Na początku musimy omówić specyfikację. Możemy się spotkać lub opracować założenia zdalnie: telefonicznie, albo mailownie. Następnie spisujemy zamówienie, ustalamy harmonogram prac i oczekujemy na materiały (logo, treści, zdjęcia, itd). Po zebraniu całości, przystępujemy do projektu graficznego, który prześlemy Ci w formie elektronicznej. Po zapoznaniu się z plikami omawiamy wizualizacje i wprowadzamy ewentualne zmiany. Po akceptacji programista wdraża stronę, które przesyłamy do Ciebie w postaci linku (strona w wersji testowej). Wprowadzamy końcowe zmiany i przeprowadzamy szkolenie jeżeli strona zawiera panel CMS. Po końcowej akceptacji i opłaceniu zamówienia publikujemy Twoją stronę internetową!

 


 

 


 

Projektowanie stron internetowych dla Klientów z miast: Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Bytom, Sosnowiec, Katowice, Częstochowa, Tychy, Mikołów, Żory, Dąbrowa Górnicza, Świętochłowice, Opole, Warszawa.